VÅRT STARKA TEAM

Abisco AB startades 2018 av Victor Lanséus. Abisco står för Automationsbandsindustriservice company. Många som jobbar hos oss är certifierade VS:are och vet allt som är värt att veta om rördragningar och installationer. Se nedan vilka kompetenser vi tillsammans kan erbjuda. Tack vare en stor samlad erfarenhet vet vi också vilka produkter som fungerar optimalt, utan att för den skull kosta skjortan (som såklart är rutig). Låt oss presentera vårt team!

Victor Lanséus

VD/projektledning

Telefon: 040-655 27 81
E-post: victor@abisco.se

Fabian Anderberg

Servicechef/projektör

Telefon: 040-655 27 89
E-post: fabian@abisco.se

John Bergkvist

Projektchef/Kalkyl

Telefon: 040- 655 27 87
E-post: john@abisco.se

Charlie Sonnhag

Injustering/teknisk support/VVS-montör

Telefon: 070-760 27 62
E-post: charlie@abisco.se

Casper Lanséus

Montör, media & telefonväxel

Telefon: 070-009 54 82
E-post: casper@abisco.se

Johannes Eklund

VVS-Montör

E-post: johannes.eklund@abisco.se

Imad Abdul-Rahman

Lagbas/VVS-montör

E-post: imad@abisco.se

Kazem Ebrahimi

VVS-montör

E-post: kazem@abisco.se

Joel Börjesson

VVS-montör

E-post: joel@abisco.se

Erik Lindvall

VVS-montör

E-post: erik@abisco.se

Marko Bodulica

VVS-montör

E-post: marko@abisco.se

Filip Nordh

VVS-montör

E-post: filipnordh@abisco.se

Hamid Fasihi

VVS-montör

E-post: hamid@abisco.se

Daniel Hansson

VVS-montör

E-post:daniel@abisco.se

 

Stefan Åkesson

VVS-montör

E-post:stefan@abisco.se

 

Björn Haglund

Lagbas/VVS-montör

E-post:bjorn@abisco.se

 

Ludvig Berlin

VVS-montör

E-post:ludvig@abisco.se

 

Oliver Miladinov

VVS-montör

E-post:oliver@abisco.se

 

Erik Öberg

VVS-montör

E-post: erik.oberg@abisco.se

Bentley

Inhyrd VVS-montör

Telefon:
E-post: