VÅRT STARKA TEAM

Abisco AB startades 2018 av Victor Lanséus. Abisco står för Automationsbandsindustriservice company. Många som jobbar hos oss är certifierade VS:are och vet allt som är värt att veta om rördragningar och installationer. Se nedan vilka kompetenser vi tillsammans kan erbjuda. Tack vare en stor samlad erfarenhet vet vi också vilka produkter som fungerar optimalt, utan att för den skull kosta skjortan (som såklart är rutig). Låt oss presentera vårt team!

Victor Lanséus

VD/projektledning

Telefon: 070-009 27 53
E-post: victor@abisco.se

Charlie Sonnhag

Personal/projektledning

Telefon: 070-760 27 62
E-post: charlie@abisco.se

John Bergkvist

Kalkyl & inköp/projektledning

Telefon: 072-007 54 81
E-post: john@abisco.se

Henrik Bergman

VVS-Montör

Telefon: 073-640 36 01
E-post: henrik@abisco.se

Johannes Eklund

VVS-Montör (Entreprenad)

Telefon: 070-009 27 54
E-post: johannes.eklund@abisco.se

Michel Rosén

VVS-montör

Telefon: 072-922 07 48
E-post: michel@abisco.se

Fabian Anderberg

VVS-Montör

Telefon: 072-004 51 17
E-post: fabian.anderberg@abisco.se

Casper Lanséus

Media/Växel

Telefon: 070-009 54 82
E-post: casper@abisco.se

Imad Abdul-Rahman

VVS-montör

E-post: imad@abisco.se

Kim Adelsgård

VVS-Montör

Telefon: 072-000 00 00
E-post: kim@abisco.se

Jonathan Tornblad

Isoleringsmontör

Telefon: 070-782 63 45
E-post: jonathan@abisco.se

Joel Börjesson

VVS-lärling

E-post: joel@abisco.se

Erik Lindvall

VVS-lärling

Telefon: 073-000 00 00
E-post:

Bentley

Inhyrd VVS-montör

Telefon: 073-000 00 00
E-post: